444 1 633 0(553) 034 2205 prof.sinanekici@gmail.com

Renan Mxx – 15.04.2015

“Sinan Bey, babamın ameliyatını gerçekleştirdi. Kendisi muayene için ilk gittiğimiz günden itibaren samimi ilgisi ve takibi ile kendimizi güvende hissetmemizi sağladı. Babam 78 yaşında.. Ağır bir ameliyat olacağı için Sinan Bey, hiç bir detayı atlamadan gerekli tüm tetkikleri yaptırttı; bizi ilgili bölümlere yönlendirdi ve bu sırada takibi ve bu bölümlerle diyaloğu sürdürdü. Tek ameliyatta böbreği, mesanedeki taşı ve prostatı aldı. Çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında da irtibatı kesmedi ve hala bizi arayıp babamın durumunu sormakta.. Her hasta zor günlerinde güler yüzlü bir doktoru varsa hastalığıyla daha iyi mücadele edebiliyor. Sinan Bey de güler yüzlü ama bir o kadar da işinde ciddi tarzı ile içtenlikle tavsiye ettiğimiz bir doktordur.”

Bülent Kasım xx – 07.09.2014

“İki günlük bir süre içerisinde ilk kez tanıdığım üç değerli doktordan biri olan sayın hocam Prof. Dr. Sinan Ekici beyefendi; benim için, on günde tabir caizse bir mucize yarattı. Yıllardır tedavisi için uğraştığım rahatsızlığımın bu kadar kısa sürede, hocamın tamamıyla İNSANİ yaklaşımı, eşsiz UZMAN bilgisi, YETENEKLİ elleri ile nasıl çözüme ulaştığına tanık olduk. Yalnızca o gülen yüzünün bile, daha ilk başta, nasıl bir terapi olduğunu gördük ve hocamıza inandık. Allah, hocamızdan ve bizi yönlendiren tüm değerli insanlardan razı olsun. Ve aynı zamanda da eşsiz bir dost kazandık. Hocamıza ve ona yardımcı olan tüm ekibe saygılarımı sunarım.”

Rukiye Rxx – 04.09.2014

“4 ay öncesinde amansız gibi gözüken böbrek kanserine yakalandığımı öğrendim. İstanbul’daki hemen hemen tüm üroloji uzmanlarıyla görüştüm. Sonuç net sağ böbreğimin alınmasıydı. Fakat sorun ameliyatımı kime yaptıracağımdı. Sevgili doktorum Sn. Prof. Dr. Sinan Ekici’ye tavsiye üzerine gittim. 2. Gününde ameliyat tarihimi kesinleştirdik ve 6 saatlik yorucu ama sonu sevindirici operasyon gerçekleşti. Kendisi ameliyatımın tüm evresinde ve sonrasında yanımda oldu. Hemen hemen tüm pansumanlarımı kendisi yapmıştır. Her zaman sorularımı cevaplamış beni ve ailemin bozulan psikolojisini düzelmesinde çok yardımcı olmuştur. Sonuç olarak tekrar hayatıma kaldığım yerden devam etmemde bana yardımcı olan Sn. Prof. Dr. Sinan Ekici’ye ve sevgili ekibine çok teşekkür eder bu amansız gibi gözüken böbrek kanserine yakalanan tüm hastalara tavsiye ederim. Saygılarımla”

Selma Cxx – 25.08.2014

“Babamın prostat hastalığını ve ameliyat olması gerektiğini öğrendikten sonra bir çok Dr. bir çok hastane gezdik. Kendisi de alanında uzman olan bir Dr. tanıdığımızdan Sinan Bey’i duyduk. Ve hemen gittik. Her şeyden önce sıcacık, samimi tavrı ve güler yüzü bizi ve özellikle babamı çok rahatlattı. Ameliyat öncesi hastanın en çok ihtiyacı olan da güven duygusu. Ve Sinan Bey’i gördüğünüz anda bunu anlıyorsunuz. Daha sonrasında kişisel sitesini inceledim ve nette kendisi ile ilgili bir araştırma yaptım. Bitanecik babam sonuçta… Ve genç yaşına bir çok başarı sığdırdığını gördüm. Ve babacığım cuma günü ameliyatını oldu. Yarın da taburcu olacak inşallah. Başarılı ameliyatı ile babamı sağlığına kavuşturan Prof. Dr. Sinan Ekici’ye teşekkür ediyorum. Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin… Ve tabii ki Prof. Dr. Sinan Ekici’yi herkese tavsiye ediyorum. Herkese Sağlıklı Günler Dilerim. ”

Meltem yxx – 21.01.2011

“Başka hastanelerde yaşadığım hasta doktor ilişkilerinin olumsuz olması insan hayatının hiç bir değeri yokmuş gibi davranan milyonlarca doktor olması nedeniyle tam ön yargı ile Sinan Beyin karşısına hasta olarak çıktım. Kendisinin ilgisi güler yüzü, sanki hastası gibi değil de bir arkadaşı gibi karşılamasıhastalığımla ilgili kararları verirken acele etmemesi araştırıp en iyisi ne ise onu bulup uygulaması herşeyden önemlisi bir insan olduğumu karşısındaki kişiye bunu hissettirmesi ömre bedeldir. Çünkü biz hastalar sağlığımızın dışında herşeyden önce doktorumuzun bize değer vermesi adam yerine koyup izahatta bulunması işlerimizi hastane koridorlarında sürünmeden sonuca varmamız bizim için çok önemlidir. Belki sizin için önemli olmasa bile bizim için doktorumuzun ilgisi güler yüzü seviyeli ama sıcak bir ortamı bize yansıtması hastalığımızı yarı yarıya iyileşmesi diğer yarı ise de tıbbi müdahale ile tamamlanması demektir. Bütün bu saydığım konuları ben doktorum Sinan Ekici beyde gördüm. Herşey gönlünüzce olsun Türkiye’nin heryerinde sizin gibi doktorların olması dileğimle saygılarımla.”

Dyt. L. Özbek – 07.01.2011

“Doç. Dr. Sinan Bey ile Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinde 5 yıldır beraber çalışmaktayız. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu Sinan Bey kendi uzmanlık alanında başarılı bir hekimdir. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Bilim Dalı Başkanlığını yapmaktadır. İyi bir hoca olmasının yanında iyi bir doktordur. Kararlı, zeki, işini çok iyi yapmaktadır. Özellikle KANSER alanında çok başarılı işlere imza atmıştır. Özel ilgi alanı Ürolojik Kanser vakalarıdır. Aldığı eğitim, yaptığı hekimlik açısından dört dörtlük olan Doç. Dr. Sinan Ekici’yi herkese tavsiye ederim.”

E. Fazlıoğlu – 14.11.2008

“Dr. Sinan Ekici ile Maltepe Üniversitesi Hastanesi’nde bir rahatsızlığımdan dolayı tanıştım. Kendisine problemimi anlattığımda beni itina ile dinledi ve bana göre bir hekimin hastaya yaklaşması gereken en iyi şekilde bir yaklaşımda bulunarak problemin çözümüne ilişkin gereken ne ise yaptığına inanıyorum. Kendisi bana göre bir hastaya göstermesi gereken güleryüzü ve hasta için en iyiyi yapma çabasında işinde ciddi olan bir hekimdir. Bazı hastanelerde yazar ya hekime saygı hastaya güler yüz diye ben onu orda yaşadım. Dr. Sinan Ekici’yi herkese tavsiye ediyorum.”

18